Link :: 13.03.2005 :: 10:20
Nuda.....
Właśnie przyjechałam z kościoła
hmmmmmmm.może zadzwonie po Age.ale nie ona może byc w kościel.....e tam spróbuje
Pa Pa Pa!


Komentuj(1)


Link :: 13.03.2005 :: 10:31

To znowu ja!
Nie mam co robiż Przeczytałam już"pamiętnik księżniczki6"
i ani myśle o czytaniu tomka Sawyera(to moja lektura)
Powiedzcie czy jest fajna, może zaczne!

Uwaga! chowaj sie kto może za chwile nas staranują!
Komentuj(1)


Link :: 14.03.2005 :: 17:29

Co za ludziska na tym świecie...


Słuchajcie, a raczej czytajcie. Ja dałam basi
(zresztą tak jak ostatnio pisałam!!) pare komci (no ok duuuuużo komci) a jakiś gość zalogował się do Duzi
i Pauli - kuzynki Basi
że to Basia sama sobie te komci robiła!! Hej ja się tak męczyłam a ktoś lub coś (no nie wiadomo nie?) mówi że to ona się tak namęczyła???
Komentuj(2)


Link :: 14.03.2005 :: 20:23
hej!
DZisiaj pierwszy dzień rekoolekji(nie nawidze ich)
Na początku rysowaliśmy a potem poszliśmy do kościoła
pod konieć, złapała mnie czkawka, była cisza a nagle ja na cały kościół "czknełam"
Naszczęśćie nie tak głośno bo słyszały mnie tylko kolezanki obok(co za obciach)




NIedługo wiosna!
Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 17:46
hejka!! Jeśli chcecie rozwiązać sobie test o nas
to dawajcie czadu!!! :-) właśnie go zrobiłam!! I piszcie w komciach jak wam się podoba!!!
Komentuj(1)


Link :: 16.03.2005 :: 15:13

Cieszyć się czy nie???


o 17 jade po okulary i nie wiem czy się cieszyć czy nie... bo zastanawiem się czy do mnie tak naprawde pasują okulary... wiele osóg je nosi i naprawde ładnie wygląda, ale ja... i tak jestem brzydka... a zresztą czy okulary są brzydkie??? Przecierz Marysia (ona nosi okulary) ładnie w nich wygląda i ma chłopaka i nawet ma powodzenie... ale ja się boje że do mnie nie będą pasowały.. i będe jak kujonek (którym nie jestem) wyglądać
Ratunku...
Komentuj(1)


Link :: 16.03.2005 :: 21:32
Dlaczego nie piszecie komciów?!?!?!? Wiem że to cholerstwo wyskakuje jak się wlancza naszego bloga ale nie wiem jak to skasować!!! :-( Naprawde sorrka za to ale jak już mówiłem nie wiem jak to wyłączyć... szkoda.... ale jak już tu weszliście to napiszcie komcia!!! prosze!!! Chociarz jednego małego komcia.... A zmieniając temat... BĘDE MIAŁA OKULARY!!!! :
Komentuj(107)


Link :: 17.03.2005 :: 15:07

Czy ja zawsze się tak nudze...???


No właśnie... czy ja zawsze się tak nudze??? bo to jest już troche męczące... strasznie nie chce mi się czytać, a to do mnie nie podobne... bo nie wiem dlaczego ja uwielbiam czytać!!! nie moge bez tego żyć!!! tak jak Kasia bez jazdy konnej...a dzisiaj mi się nie chce czytać... i się nudze... ok napisze co dziś było w szkole:
-nauczycielki zwariowały (tak jak zawsze) i właśnie stwierdziłam że ja zamiast się nudzić to powinnam się troche poduczyć!! Bo przecież my jutri mamy:
kartkówke z anglika
prace klasową z matmy
kartkówke z religi
No drbra na religir nie trzeba się uczyć. Ale na matme i anglika to chyba tak... Z matmy trzeba sobie powtórzyć wszystkie czworokąty (o kurde...) a z anglika gramatyke i te wszystkie zadnia co nam ta ******* zaznaczyć.... i to by było na tyle...
- p. M******** mówi że dostałam piątke z kartkówki, chociarz ja w to wątpie.. piątka z polaka?!?!?!? to chyba nie możliwe!!!
- a reszta tak jak zawsze!!!
Komentuj(6)


Link :: 17.03.2005 :: 19:36

Urodzinki Minolty


Minolta to konik z obozu.Szlachetna półkrew jest starogniada.Zakochała sie w niej Natalia(www.cappi-s-word.blog.onet.pl)jest Extra.Nie jeździłam na niej, poniewaz od razu jak na wsiądiesz strzela baranki.Jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIestety nie mam jej zdjęcia!!!!!!!!!!!!

Za praszam na strone gdzie ratują koniki!www.pegasus.org.pl/pol-konie.html
Oto jeden konik z uratowanych!

Sepiolit
2-letni wałach
Sepiolit trafił do nas z Warszawskich Torów Wyścigowych. Kontuzja uniemożliwiła mu rozwój kariery konia wyścigowego. Obecnie, po wielu miesiącach rehabilitacji Sepiolit prawie nie kuleje i, gdy może, dokazuje na padokach. Ten zrównoważony, pogodny konik zyskuje sobie sympatyków w każdym miejscu, w którym się pojawi. Dość powiedzieć, że jego fani ze stajni wyścigowych wykupują kubki z jego podobizną! W imieniu Sepiolita serdecznie dziękujemy!

Komentuj(1)


Link :: 19.03.2005 :: 16:20

heh...


Kasia leży w łóźku i ma gorączke. 38,5 A ona przecierz ma jechać na konkurs recytatorski w środe!!! A może ma grype?? O matko... A jutro idziemy na wagary!! To znaczy ja i Ola
no i może kogoś jeszcze uda się namówić... szkoda że Kasia nie idzie... smutno będzie!!! Heh... I ominie nas praca klasowa z anglika!!! Ale nuda... zawsze w piątki się ciesze że jutro sobota i nie ma szkoły, a w soboty się nudze... I piszcie komenty
Komentuj(14)


Link :: 19.03.2005 :: 21:46
Ogłaszam wyniki!!!!!
I miejsce i 800 komci otrzymuje...tercjuszek II miejsce i 600 komci otrzymuje Basia
!!!
III miejsce i 400 komci otrzymuje Ada

!!!

2 wyróżnienia po 200 komci otrzymują Natalia

i kurczaczek


2 wyrórznienia po 100 komci otrzymują Iwa

i Julcia


GRATULUJEMY!!! A komcie damy jutro!!!
Komentuj(54)


Link :: 21.03.2005 :: 20:49

Wagary, czyli pierwsza d***


Heh... co z dzień!!! Dziś miałyśmy iśc na wagary... tzn. ja miałam iść na wagary... z paroma kumpelami... ale okazało się że nikt nie chce alebo mu mama nie pozwala... heh... I jest tak nudno... chociarz nie było tak źle bo pani od anglika odwołała prace klasową... ale mimo wszysko NUDA... ale nie dokończyłam z tymi wagarami... więc to było tak.. ja najpierw wszystkich próbowałam namówić na wagary. Ale tak jak napisałam nikt nie chciał albo mu mama nie pozwalała... i przez to poszłam do szkoły.... i tak wyglądały moje pierwsze wagary... A tak po za tym jak wam się podoba nasz nowy szablon??
Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 14:34

heyah


Nareszcie do was pisze gorączka nieco spadła wieć moge troche posiedzieć przy kompie!!!!!!!!
Jutro jaede na konkurs recytatorski,niestety mam katar i będe musiała mówić przez nos,ale i tak bym nie wygrała!!!!!

Mamy kolejny test!!!!!!!!!!!!!!
Komentuj(3)


Link :: 24.03.2005 :: 10:46

heja!!!!!!!!!!
wolne nareszcie moge sie wylegiwać, A z konkursem nic nie dostałam!!!!!
Pa pa
Komentuj(1)


Link :: 24.03.2005 :: 10:59

Pomagam biednym konikom!!!!!!!!!!!
Jak ludzie moą być tak okrutni!!!!
Komentuj(2)


Link :: 26.03.2005 :: 20:00

wesołych świąt


Życzymy wam
ABy zdrówko dopisywało,
By jajeczko smakowało,
By babeczka nie tuczyła
Atmosfera była miła,
By zajączek uśmiechnięty
przyniósł miłość w ten
DZIEŃ ŚIĘTY


W niecały miesiąc po zakupie Caruso dostałyśmy informację o siwej klaczy stojącej w punkcie skupu koni rzeźnych pod Krakowem. Trzeba było działać szybko: informację o klaczy dostałyśmy w sobotę, a w poniedziałek rano klacz miała już pożegnać się z życiem. Dzięki darowiźnie otrzymanej przez Fundację PEGASUS od firmy ComputerLand S.A. oraz dzięki pomocy Voltahorse w transporcie, możliwe było skuteczne działanie i już w poniedziałek uratowana klacz trafiła do stajni w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorna (stąd została nazwana Jeziorną).

Po przejściu pełnej diagnostyki Jeziorna została ujeżdżona, a ze względu na zrównoważony charakter została oddana do adopcji Fundacji POCIECHOM zajmującej się hipoterapią. Na razie Jeziorna oswaja się z nowym środowiskiem i przechodzi trening dla koni uczestniczących w hipoterapii. Mamy nadzieję, że sprawi tym sobie i dzieciom wiele radości.

Komentuj(15)


Link :: 28.03.2005 :: 20:59

Holka

Klacz 6-cio letnia.

Holka ma uszkodzone trzeszczki, jest po ochwacie. Jest koniem niezwykle energicznym, wesołym i bardzo przyjaznym. Ledwie przybyła do Ośrodka, stado bez żadnych zastrzeżeń przyjęło ją do swojego grona. Jej historia nie jest tragiczna. Została kupiona jako młoda klacz do rekreacji. Jej właścicielka dbała o nią, lecz z czasem Holka zaczęła kuleć. Za każdym razem diagnozy były inne, leczono ją na różne schorzenia nóg, aż wreszcie odkryto, że powodem bólu są uszkodzone trzeszczki. Właścicielka kochając Holkę i nie chcąc się jej pozbywać wywiozła ją na Mazury, gdzie została zaźrebiona.
Niestety Holce nie dane było donosić ciąży - poroniła. Prawdopodobnie przyczyną był ochwat jakiego nabawiła się podczas ciąży. Pojawiły się problemy z nerkami, nogi coraz częściej "odmawiały" posłuszeństwa, leczenie było coraz droższe. Właścicielka nie mogąc już podołać temu obciążeniu (psychicznemu i finansowemu) przywiozła Holkę do Fundacji. Obecnie Holka może pochwalić się największą popularnością wśród amatorów na kubki Fundacji, jest też koniem najczęściej fotografowanym przez odwiedzających nas przyjaciół i sympatyków. Tu zamieszczamy tylko próbkę z tych

Komentuj(1)


Link :: 28.03.2005 :: 21:21
Heyah!!! Sorry że tak długo nie pisałyśmy ale na prawde nie było czasu... mineła sobie wielkanoc i jeszcze jutro i do szkoly trzeba iść. Zastanawiam się czy ktoś wogóle zauważył że nie pisałyśmy?? Wiecie co?? Fajnie by było gdyby pod tą notką było 100 komci... marzenia... heh... właśnie gadam z Kasią na gg. ona ma numer 5410816 a mój (agi) to 6387533 jak chcecie to do nas piszcie!!! Dziś śmigus-dyngus oblałam paru człowieczków: brata, dwóch sąsiadów i chłopaka który się włóczył u nas po ulicy... no ale ogólenie było fajnie... a teraz się nudze... jeszcze jutro i do szkoły jak byście byli zainteresowani to mam też własny blog (oczywiście nie rezygnując z tego ) www.agusia12.talk.pl wchodźcie i komentujcie... kończe... pamiętajcie o tym żeby dać 100 komci... postarajcie się plis... dla nas!!
Komentuj(108)


Link :: 30.03.2005 :: 16:41

Notka o blogu Ady


Blog Ady ma bardzo ładny, wyrazisty i dobrany szablon jednym słowem extra. Swój internetowy pamiętnik prowadzi od dawna i dobrze jej to idzie. Jest zaawansowanym blogerem. Jest miła i sympatyczna. Jeszcze co do bloga: ma wiele linków i czadową muzyczke :):):) Notki które pisze nie zawierają błędów, są aktualne i często wkleja obrazki. Dodatki są na ogół dobrane. Ada prosiła żeby w tej notce były wady jej bloga, lecz akórat w przypadku tego bloga tych wad NIEMA. Na tym blogu każdy znajdzie coś dla siebie. Wchodźcie na www.ada.talk.pl!!!
Komentuj(1)





.:Księga stadna:.

.:Obejrzyj:.

.:Poczytaj:.


.:A to już było:.

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń



.:Strony przyjaciół:. LINKS

blogasek Kaśki
blog Agusi
bloguś Natali
blog Gabrysi
blogasek Basi
blog Kasiuni
bloguś Martusi
blog Serduszka
blogasel Olusi



{linki}


.:O Amazonce:.

O nas

imiona: Kasia i Aga
nazwiska: niemamy!!!
ulubiony zwierzaczek: KOŃ
ulubiola potrawa: pizza
numery gg: 6387533 (Aga) i 5410816 (Kasia)
e-maille: kujonek12@buziaczek.pl (Aga) i kasik121@gazeta.pl (Kasia)




+Layout by Tygrysia+