gadaka - komentarze


Czy ja zawsze się tak nudze...???


No właśnie... czy ja zawsze się tak nudze??? bo to jest już troche męczące... strasznie nie chce mi się czytać, a to do mnie nie podobne... bo nie wiem dlaczego ja uwielbiam czytać!!! nie moge bez tego żyć!!! tak jak Kasia bez jazdy konnej...a dzisiaj mi się nie chce czytać... i się nudze... ok napisze co dziś było w szkole:
-nauczycielki zwariowały (tak jak zawsze) i właśnie stwierdziłam że ja zamiast się nudzić to powinnam się troche poduczyć!! Bo przecież my jutri mamy:
kartkówke z anglika
prace klasową z matmy
kartkówke z religi
No drbra na religir nie trzeba się uczyć. Ale na matme i anglika to chyba tak... Z matmy trzeba sobie powtórzyć wszystkie czworokąty (o kurde...) a z anglika gramatyke i te wszystkie zadnia co nam ta ******* zaznaczyć.... i to by było na tyle...
- p. M******** mówi że dostałam piątke z kartkówki, chociarz ja w to wątpie.. piątka z polaka?!?!?!? to chyba nie możliwe!!!
- a reszta tak jak zawsze!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.03.2005 :: 16:48 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wy też mi nie piszecie komciów!!!!!!!
17.03.2005 :: 16:47 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

cappy :)

Wy też mi nie piszecie komciów!!!!!!!
17.03.2005 :: 16:47 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

cappy :)

Wy też mi nie piszecie komciów!!!!!!!
17.03.2005 :: 16:47 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

cappy :)

Wy też mi nie piszecie komciów!!!!!!!
17.03.2005 :: 16:47 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

cappy

A JA UCZĘ SIE NA OLIMPIADĘ Z BIOLOGII KTÓRĄ BĘDĘ MIAŁA W 3 GIM. I BABA MI ZADAJE DO WYKUCIA ŚREDNIO 4 NAPRAWDĘ GRUBE KSIĄŻKI DO WYKŁUCIA!! TO JEST DOPIERO MASAKRA.. WŁAŚNIE PRZERABIAM VADEMECUM MATURZYSTY... :/ i raczej nie mam czasu się nudzić.. babka stwierdziała że dla mnie doba powiena trwać przynajmniej 48 godzin.. nie mam czasu na nic....
17.03.2005 :: 16:46 :: azv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

cappy :)

A JA UCZĘ SIE NA OLIMPIADĘ Z BIOLOGII KTÓRĄ BĘDĘ MIAŁA W 3 GIM. I BABA MI ZADAJE DO WYKUCIA ŚREDNIO 4 NAPRAWDĘ GRUBE KSIĄŻKI DO WYKŁUCIA!! TO JEST DOPIERO MASAKRA.. WŁAŚNIE PRZERABIAM VADEMECUM MATURZYSTY... :/ i raczej nie mam czasu się nudzić.. babka stwierdziała że dla mnie doba powiena trwać przynajmniej 48 godzin.. nie mam czasu na nic....
Talk.pl :: Wróć